Jak pozbyć się cellulitu z ud?

witam mam 29 lat ważyłam 64 kg ale teraz wzielam sie za siebie i schudłam i moja obecna waga to 56kg 167cm i to moj problem bo mimo iz cwicze codziennie po godzinie jem zdrowo czasem grzeszki sie zdarzaja ale rzadko to moj celulit na udach ma sie dobrze juz niewiem jak go sie pozbyc prosze o rade na rozne zabiegi mnie nie stac ale w domu wykonuje masaże prysznic raz zimna raz ciepla rozne kremy na celulit i nic naprawde niewiem jak sie go pozbyc

Witam serdecznie,
problem cellulitu bywa niestety często dziedziczony i dotyczyć może nawet szczupłych kobiet, aktywnych fizycznie. Ogólnie nie da się go pozbyć w 100%. Zwykle zaleca się wielokierunkowe kuracje oparte na diecie, aktywności fizycznej, zabiegach profesjonalnych i pielęgnacji domowej. Niestety sama pielęgnacja w domu jest znacznie mniej skuteczna niż zabiegi profesjonalne, ale może Pani spróbować np. peelingu ciała na bazie fusów kawy, oleju roślinnego i olejku eterycznego pomarańczowego (zakupionego w aptece), masażu ciała bańką chińską oraz serum i maskę Tołpa Dermo Body Cellulite.

Pozdrawiam,
ES

Witam serdecznie. Problem cellulitu dotyka prawie każdą kobietę. W codziennej walce ważna jest odpowiednia dieta, regularny ruch, wypijanie minimum 2 l. wody dziennie. Dodatkowo polecam zabiegi endermologii LPG wykonywane przez wykwalifikowanych terapeutów w gabinetach medycyny estetycznej .
z pozdrowieniami
MO

Witam .Uporczywy problem cellulitu dotyka prawie każdą kobietę. W codziennej walce z nim ważna jest odpowiednia dieta, wypijanie minimum 2 l. wody dziennie, regularny ruch. Dodatkowo polecam zabiegi Endermologii LPG wykonywane przez wykwalifikowanych terapeutów w gabinetach medycyny estetycznej .
pozdrawiam serdecznie
MO

Witam
W Pani przypadku dobrze byłoby zastosować dodatkowo zabiegi karboksyterapii, która wspomoże drenaż tkanki podskórnej, napnie skórę, a przede wszystkim podziała lipolitycznie na komórki tłuszczowe.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Dzień dobry,

Odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna to już połowa sukcesu w walce z cellulitem czego Pani gratuluję. By działanie było kompleksowe polecam zabiegi redukujące cellulit takie jak: liposhock, maximus, velasmooth czy masaże bańką chińską. Ten ostatni zabieg może Pani wykonywać samodzielnie w domu, gdyż bańki chińskie są dostępne w aptece (koszt ok. 25zł). Przed rozpoczęciem masażu zalecałabym jednak udać się do profesjonalisty w celu zapoznania się z techniką wykonywania zabiegu. Nieprawidłowo przeprowadzony masaż może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Pozdrawiam serdecznie.