Jak pozbyć się cellulitu z ud i pośladków?

Mam 23 lata wazę 60 kg mam 170 cm wzrostu. Mam masywne uda i pupę, szerokie biodra nie wiem jak skutecznie schudnąć. Ile powinnam ważyć, jak sprawić za pomocą diet i ćwiczeń, by uda i pupa się pomniejszyły oraz zeby skóra była elastyczna w tych partiach ciała. Mam dozy cellulit na posladkach i udach. Chciałabym mieć chude nogi i zgrabną pupę, a także pozbyć się cellulitu. Jak to zrobić? Jaka dietę powinnam miec? Jak pozbyć sie cellulitu z ud i pośladków?

Witam

Niestety poprzez dietę czy ćwiczenia zawsze pozbywamy się tłuszczu OGÓLNIE, nie z konkretnej partii ciała. U każdego wygląda to inaczej - jeden chudnie od razu "z brzuszka" inny "z udek" a kobiety ubolewają najczęściej nad zmniejszeniem piersi (które składają się w dużej mierze z tk.tłuszczowej). Nie zmieni Pani również budowy swojego ciała - duże biodra uwarunkowane budową kośćca nagle się nie zwężą - taka Pani uroda (jakże piękne i kobiece są szerokie biodra!)

Dieta + ćwiczenia to najodpowiedniejszy pomysł w tej sytuacji. Z tego co widzę BMI jest w normie i nie ma tu potrzeby restrykcji kalorycznych, tylko zdrowe odżywianie.

Ćwiczenia natomiast uelastycznią i ujędrnią ciało. Jeśli bardzo Pani zależy, warto udać się do dobrego trenera personalnego z konkretnymi oczekiwaniami.
Taka osoba rozpisze jakie ćwiczenia robić, by sylwetka wyglądała symetrycznie i harmonijnie (np.rozbudowa pewnych partii mięśni, by zrównoważyć duże biodra).

Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl

Proszę wykluczyć na stałe z diety cukier, słodycze i wszystkie oczyszczone węglowodany złożone (makarony, mąkę jasną, ciasta, kluski, naleśniki, pierogi, kopytka). Bardzo ważna jest też dieta silnie odkwaszająca organizm. To jedyny sposób na pozbycie się cellulitu na stałe. w razie czego służę pomocą
http://jadlospisy.pl/dietetyk-on-line/
Pozdrawiam