Jak pozbyć się czyraków?

Witam serdecznie... Od kilku miesięcy borykam się z czyrakami pod pachami. największy był pierwszy i był 2 krotnie nacinany przez lekarza. Brałam również 4 - krotnie antybiotyk, ale po jego skończeniu kilka dni lub 2 tyg póżniej znów sie pojawiają. Tym razem wyskoczył mi na udzie i mam wrażenie że pod pachą również, ale w postaci kilku maleńkich krosteczek. Leczenie odbywałam w Holandii ale jak widać bezskutecznie. Czy istnieje sposób aby się ich pozbyć ?

Magdalena StusiĹska

Bardzo ważna w leczeniu czyraków jest higiena pach, częste ich mycie. Warto też stosować dezodoranty w płynie które nie pozostawiają osadu pod pachami, który może zapychać mieszki włosowe powodujące stan zapalny.

Magdalena StusiĹska

Bardzo ważna w leczeniu czyraków jest higiena pach, częste ich mycie. Warto też stosować dezodoranty w płynie które nie pozostawiają osadu pod pachami, który może zapychać mieszki włosowe powodujące stan zapalny. Jezeli używa Pani depilatora nie wolno dopuścić do wrastania włosków.