Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się czyraków?

Witam serdecznie... Od kilku miesięcy borykam się z czyrakami pod pachami. największy był pierwszy i był 2 krotnie nacinany przez lekarza. Brałam również 4 - krotnie antybiotyk, ale po jego skończeniu kilka dni lub 2 tyg póżniej znów sie pojawiają. Tym razem wyskoczył mi na udzie i mam wrażenie że pod pachą również, ale w postaci kilku maleńkich krosteczek. Leczenie odbywałam w Holandii ale jak widać bezskutecznie. Czy istnieje sposób aby się ich pozbyć ?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Objawy opryszczki

Opryszczka może atakować różne części ciała, ale najbardziej widoczna jest w kącikach ust. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak szybko rozpoznać tę dolegliwość.

Magdalena StusiĹska
75 poziom zaufania

Bardzo ważna w leczeniu czyraków jest higiena pach, częste ich mycie. Warto też stosować dezodoranty w płynie które nie pozostawiają osadu pod pachami, który może zapychać mieszki włosowe powodujące stan zapalny.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
Magdalena StusiĹska
75 poziom zaufania

Bardzo ważna w leczeniu czyraków jest higiena pach, częste ich mycie. Warto też stosować dezodoranty w płynie które nie pozostawiają osadu pod pachami, który może zapychać mieszki włosowe powodujące stan zapalny. Jezeli używa Pani depilatora nie wolno dopuścić do wrastania włosków.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy