Jak pozbyć się dziurek po zabiegach laserem frakcyjnym?

Witam . Jestem po 3 zabiegach laserem frakcyjnym . Ostatni zabieg miałem w grudniu , po 2 miesiacach pojawiło mi się mnóstwo dziurek po laserze z tego co orientuje nazywają się otwory abalacyjne , bądź poprostu rozszeżone pory . Jak mozna tego pozbyć się ?

Sądząc po wieku zabieg był wykonywany w związku ze zmianami potradzikowymi. Być moze to co Pan obserwuje to rzeczywiście poszerzone pory skórne - dość częsty objaw przy skórze łojotokowej Wymaga szczególnej pielęgnacji skory. Radziłabym zasięgnąć opinii dermatologa lub wykwalifikowanego kosmetologa.