Jak pozbyć się fałdek na brzuchu?

Mam 160 cm wzrostu i ważę 55 kg. Ogólnie jestem szczupła, ale ten mój brzuch, mam na nim fałdy. Jakie są mi potrzebne ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu i co mam jeść na śniadanie, obiad i kolację?
ponad rok temu

Witam!

Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani w serwisie abccwiczenia.pl.
Warto, aby śniadania były pożywne i składały się z: pieczywa pełnoziarnistego, odrobiny masła/margaryny, chudej wędliny (szynki), dużej ilości warzyw. Może też Pani zjeść miseczkę odtłuszczonego mleka i płatków śniadaniowych bez dodatku cukru plus jakiś owoc. Kolacje powinny być lekkie i łatwo strawne. Może to być np. surówka z dodatkiem oleju roślinnego/oliwy plus kanapka. Obiady powinny składać się z:
- produktu węglowodanowego - kaszy - najlepiej gruboziarnistej, ryżu brązowego, ziemniaków,
- produktu białkowego - chudej ryby, chudego mięsa (najlepiej unikać smażenia na tłuszczu),
- produktu tłuszczowego - dodatku niewielkiej ilości tłuszczu, np. w postaci łyżeczki oleju/oliwy dodanej do surówki.

Warto zadbać o dodatek gotowanych warzyw i surówki. Jeśli lubi Pani zupy - warto postawić na wywary niezabielane (lub zabielane jogurtem naturalnym).

Pozdrawiam