Jak pozbyć się fałdki na dole brzucha?

Witam! Zacznę od tego, że mam 14 lat, 54 kg, 168 cm, w talii 67 cm, a w biodrach 85. Myślę, że zostanę przy tej wadze lub schudnę do ok. 50 kg. Z wagi ogólnie jestem zadowolona! Niestety, mam okropną fałdkę (oponkę) na dole brzucha... Nie mogę założyć obcisłych ubrań, ponieważ po prostu wygląda to obrzydliwie... Tłuszcz wylewający się spod ubrań... Jadam 5 posiłków dziennie w odstępach 2-3 godzin, nie jem nic po 17.00, nie jem słodyczy, za to dużo warzyw i owoców, piję 2 litry wody dziennie + herbatki: czerwona, zielona, rumianek oraz Aqua Slim. Staram się ćwiczyć na każdym wf., rano 5-10 min rozgrzewki, do szkoły jeżdżę rowerem, a po szkole ok. 30 min hula hop. Odchudzam się od połowy września. Startowałam z wagi 67 kg. Co robię źle? Co robić lepiej, aby pozbyć się tej okropnej oponki...? Proszę o pomoc. Zdesperowana...

Witam!

Brzuszek zmniejszysz dzięki codziennym ćwiczeniom. Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• rowerek,
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Więcej ćwiczeń znajdziesz na stronie abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam