Jak pozbyć się haluksów?

Witam,od dawna męczy mnie problem haluksów.Chciałabym się dowiedzieć jak mogę się ich pozbyć,dodam,że są bardzo widoczne i czasami bolą.Słyszałam,że można ich się pozbyć operacyjnie,na czym to polega i jak długo dochodzi się do siebie po takim zabiegu?

Szanowna Pani

Zapraszam Panią do zapoznania się z ofertą naszego zespołu, dostępną pod adresem:
http://www.halluxcenter.pl/leczenie/
Jesteśmy zespołem ortopedów stopy i od wielu lat zajmujemy się leczeniem haluksów, palców młotkowatych oraz paluchów sztywnych (hallux rigidus) z zastosowaniem nowoczesnych technik chirurgicznych.

łączę wyrazy szacunku,
Jędrzej Kosmowski
lekarz zespołu HalluxCenter
e-mail: kontakt@halluxcenter.pl