Jak pozbyć się kłucia w klatce piersiowej?

Mam 21 lat. Lekka nadwaga i brak ruchu od dwóch miesięcy. Od jakiegoś czasu odczuwam dziwny "ból", "kłucie", "ciężar" w klatce piersiowej. Pojawia się co jakiś czas, w przeszłości zdarzało mi się to odczuwać ale bardzo rzadko teraz pojawia się to co kilkanaście minut. Nie moge wziąć pełnego wdechu. Nie wiem co to jest i martwię się. Miałem stresujące ostatnie tygodnie. Co z tym zrobić?

Dzień dobry,

może to być ból, który pojawią się pod wpływem stresu.
Proszę się obserowować i starać się zredukować ilość stresu, który na co dzień się pojawia. Jeżeli nie nastąpi poprawa to proszę się kontaktować z lekarzem rodzinnym.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga