Jak pozbyć się krostek na ciele u osoby stosującej olejek konopny chorej na białaczkę?

Dzień dobry, piszę w sprawie mojej mamy. Jest chora na przewlekłą białaczkę. Powinna zacząć brać chemioterapię. Niestety została skuszona terapią olejkiem konopnym. Dostała wysypki / krostek. Trwają one miesiąc. Trzech dermatologów nie mogło stwierdzić co to jest i co je wywołało. Lekarze boją się przepisać sterydów ze względów na chemię a lekarz od chemii nie da chemię wcześniej jak krostki znikną. Kółko zapętlone. Proszę o pilną pomoc. Kiedy przestaną wychodzić krostki?

Jeżeli zmiany pojawiły się p zastosowaniu olejku to można je z nim wiązać. Trzeba poczekać aż zmiany ustąpią, wówczas można podjąć dalsze leczenie hematoonkologiczne