Jak pozbyć się łupieżu zdiagnozowanego jako ŁZS?

Witam, Mam 23 lata i zmagam się z nawracającym łupieżem zdiagnozowanym jako ŁZS. Co więcej mam problemy z cerą trądzikową w szczególności na czole - podskórne czerwone górki zazwyczaj jak na dworze robi się gorąco. Proszę o podpowiedz, czy warto zrobic jakieś badania - tsh, morfologia itd. by sprawdzić, czy problem nie leży "wewnątrz". Jeżeli tak to jakie to mają być konkretnie badania

Lek. Tomasz Budlewski

zawsze warto jest wykonać podstawową diagnostykę z krwi. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.