Jak pozbyć się myśli samobójczych po próbie samobójczej?

Witam,2 lata temu miałam próbe samobójczą,wylądowałam na toksykologii,nie pale nie pije nie biore narkotyków,a jednak stalo sie,rozmawiając w szpitalu z psychiatra,zapewniła mnie ze cytuje-z moja głowa jest wszystko w porządku-ba nawet stwierdziła ze sama mogła bym sie podjac JA leczenia innych bo mam wpływ na ludzi i widziała jak pomagam innej kobiecie takze po próbie samobojczej.Jednak co jakis czas powracaja te mysli w głowie i nie moge sie ich pozbyc.Jak mam to zrobic?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w internecie "listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego" i udać się na konsultację do psychoterapeuty z Pani miejscowości.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza