Jak pozbyć się myśli samobójczych u 23-latka?

witam mam 23 lata, jestem młodym człowiekiem pracującym w Anglii, niby szczęśliwym ale tak na prawdę smutnym człowiekiem, mam myśli samobójcze od ponad 5msc dzień w dzień, nie dawno zerwała ze mną dziewczyna która kochałem nad życie, nie potrafie siebie ogarnąć, stracilem dom, prace, zwierzęta, dziewczynę, to wszystko mnie bardzo zdolowalo, do tej pory czuje brak jej osoby. kurde nie wiem co robić staram się rozmawiać z rodziną, ze znajomymi ale oni nie potrafią mnie zrozumieć, nie wiem gdzie mam się udać, jakieś porady m

Witam,
wskazana jest konsultacja psychiatryczna oraz psychoterapia poznawczo - behawioralna jako forma pomocy.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Ucieszyło mnie Pana duże zaniepokojenie swoją aktualną kondycją psychiczną, co zainspirowało Pana do poszukiwania dla siebie specjalistycznej pomocy.

Tak nie musi być!

Napisał Pan, że "nie wie co robić"..
Chcę Panu powiedzieć, że zawsze jest rozwiązanie, nawet teraz kiedy Pan tego nie dostrzega!

Co Pan może?
Już dzisiaj?
Proszę nie zostawać w tym i z tym samemu.
Proszę skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania (w Polsce) nr 116 123, aktywnym codziennie, od 14.00-22.00, gdzie mógłby Pan uzyskać wskazówki/wsparcie psychologiczne (po wstępnym rozpoznaniu Pana sprawy).

Jest to oferta dla Osób dorosłych, którzy mają potrzebę ad hoc uzyskać potrzebną pomoc i wsparcie psychologiczne.

Zachęcałabym Pana by również skorzystać (jeśli byłaby taka możliwość) z osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i komplementarnego leczenia.

Alternatywnym rozwiązaniem byłby kontakt z psychologiem via Skype.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Zachęcam Pana, by (już!) nie czekać, pomóc sobie i sięgnąć po tak potrzebną Panu pomoc.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry
Konieczny jest kontakt z psychoterapeutą. Powinien Pan podjąć terapię jak najszybciej. Najprawdopodobniej te ciężkie wydarzenia uruchomiły w Panu przeżycia, doświadczenia czy te części osobowości, które do tej pory w Panu były, jednak niezauważane, "uśpione" w chwili silnego stresu dały o sobie znać.

serdecznie pozdrawiam
http://psychoterapia-krakow.net/