Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z ud?

Witam, mam na imię Dominika i mam 14 lat, mam 164 cm wzrostu i ważę 55 kg. Bardzo chcę zrzucić z siebie „zbędności”, ale nie z wagi tylko z ud zbędny tłuszczyk (są one duże, brzydkie). Nie wiem jak mam się do tego zabrać. Biegam, skaczę na skakance, uprawiam sporty i nie słodzę herbaty ani nie piję słodzonych napoi. Proszę o jakieś dalsze wskazówki.

Dominiko,

odchudzanie nie jest Ci potrzebne, ponieważ Twoja masa ciała jest prawidłowa.

Uda u kobiet są bardzo oporne na odchudzanie, więc trzeba działać kompleksowo. Zdrowa dieta powinna być połączona z aktywnością fizyczną ukierunkowaną na mięśnie nóg i ud. Musisz uzbroić się w cierpliwość, potrzeba kilka miesięcy ćwiczeń. Zapisz się na specjalne zajęcia fitness nastawione na spalanie tłuszczu oraz ćwiczenia na dolne partie ciała lub ćwicz regularnie sama.

Przeczytaj poniższe artykuły i zastosuj zawarte w nich wskazówki:
Jak schudnąć z ud
Sposób na szczupłe uda

Pozdrawiam