Jak pozbyć się nadmiernego owłosienia?

Mam pewien problem. Mam bardzo duże owłosienie. Na udach, w miejscu intymnym, a także na pupie. Jak się go najlepiej pozbyć tak abym nie czuła się skrępowana przy swoim partnerze?

Witam serdecznie,
może Pani korzystać z tańszych metod, które dają efekt tymczasowy, jak depilacja woskiem lub pastą cukrową w gabinecie lub stosowanie depilatora elektrycznego w domu - efekty tych zabiegów będą się dłużej utrzymywać, bez konieczności powtarzania procedury co kilka dni. Rozważyć można także trwałe usuwanie owłosienia laserowo, zwłaszcza jeśli jest ono czarne i grube, ale koszty są znacznie wyższe i efekt nie zawsze jest 100%.

Pozdrawiam,
ES