Jak pozbyć się nadmiernego tłuszczu z brzucha?

Dzień dobry. Mam 26 lat 1,66cm.wzrostu i ważę 80 kg. Mam nadczynność tarczycy. Codziennie biorę tabletki. Przez tę chorobę w krótkim czasie przytyłam 20 kilo. Moj brzuch jest straszny...:(Mam wielki brzuch...tłuszcz...coś strasznego. Nawet po ciąży tak nie wyglądałam jak teraz.....Nie jem dużo...uważam na to co jem.. Zakładając dopasowana bluzkę wyglądam jak w ciąży!!!! Proszę o pomoc, jak mam zlikwidować ten okropny tłuszcz z brzucha???
26 LAT ponad rok temu

Witam,

Myślę, że w Pani przypadku przydatna może być wizyta u dietetyka, który dokładnie przeanalizuje Pani sposób odżywiania i wskaże ewentualne błędy żywieniowe, których Pani może nie dostrzegać, a które utrudniają utratę masy ciała. Dodatkowo niezbędne będą ćwiczenia fizyczne, które przyspieszą tempo przemiany materii, a tym samym pozwolą na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

Na początek jednak proszę zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i zacząć się do nich stosować http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki - niekiedy wystarczy wyeliminować parę błędów żywieniowych, aby masa ciała zaczęła się zmniejszać. Proszę jednak pamiętać, że odchudzanie to proces długotrwały, wymaga czasu i odpowiedniej motywacji.

Pozdrawiam.