Jak pozbyć się nadmiernej potliwości?

witam, mam 22 lata i od kilku lat mam taki problem. Mianowicie za każdym razem gdy tylko się spocę, zgrzeje, czy cokolwiek tego typu od razu zaczyna mnie szczypać i piec podczas oddawania moczu. Mija to dopiero następnego dnia po ówczesnej kąpieli i śnie. Co mi właściwie jest i jak się tego pozbyć? jest to bardzo uciążliwe , bo dopada mnie zawsze w nieodpowiednim momencie ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu i diagnostyce będzie można powiedzieć coś więcej powiedzieć