Jak pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej w okolicy kolan?

Witam. Mam problem z nadmierną tkanką tłuszczową w okolicy kolan. Mam 174cm , waga 66kg Jestem pod okiem trenera personalnego oraz trzymam dietę. Wykonywałam zabieg lipolizy iniekcyjnej na tę okolicę niestety mam wrażenie,że kolana są bardziej "opuchnięte" a minęło już 6 mscy od zabiegów, czy preparat mógł być podany nieprawidłowo i dlatego mam teraz "balony" zamiast kolan? Czy mogę skonsultować to z lekarzem? Jeżeli tak to z jakim?Proszę o pomoc (Warszawa i okolice) Pozdrawiam

Najlepiej udac się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, gdzie wykonuje się zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Przeszkolony lekarz zapewne oceni stan Pani kolan i będzie mógł coś poradzić. Być może trzeba zabieg powtórzyć. Nie zawsze udaje się uzyskać pożądany efekt za pierwszym razem.