Jak pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolic "boczków"?

Mam 173cm wzrostu i ważę 56 kilo. Wiem, że nie jest to duża waga, lecz mam problem ponieważ tkanka tłuszczowa odkłada się u mnie głownie na 'boczkach' co powoduje pewien dyskomfort dla mnie, gdyż nie wygląda to zbyt atrakcyjnie. Jakimi ćwiczeniami i jaką dietą mogę się ich pozbyć?
ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim nie powinnaś się odchudzać, bo Twoja masa ciała wskazuje na normę. Jeśli chcesz wysmuklić i ukształtować swoje ciało to tylko aktywność fizyczna! Wystarczy zapisać się na basen czy fitness 2 razy w tygodniu lub ćwiczyć w domu, ale wtedy być wytrwałym w postanowieniu. Nie stosuj żadnych diet, bo zazwyczaj skutkują efektem jojo, a dodatkowo mogą przyczynić się do niedoborów pokarmowych. Zajrzyj też do ćwiczeń na naszej stronie, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Pozdrawiam.