Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z odbytu u osoby z grzybicą?

Infekcja grzybicza/bakteryjna odbytu? Z mojego odbytu samoistnie wydobywa się zapach kału. Po zastosowaniu czoków antybakteryjnych i maści przeciwgrzybicznych zapach jest jeszcze gorszy. Mój problem zaczął się podczas 2-tygodniowej kuracji antybiotykiem-Amotaks(infekcja pochwy). W internecie jest wiele anglojęzycznych artykułów o tym, że amoksycylina może spowodować infekcje grzybiczą. Stosowałam rożne diety, biorę probiotyki, ale nic nie pomaga. Byłam też u proktologa, miałam anoskopie i nic.

Jeżeli proktolog na wizycie nic nie zasugerował odnośnie rozpoznania i dalszych zaleceń, trudno jest mi cokolwiek napisać.