Jak pozbyć się obwisłej skóry po ciąży?

Witam. Jestem mama 4 letniej coreczki. Chciala bym sie dowiedziec co zrobic by pozbyc sie obwislej skory po ciąży. Obecnir jestem na diecie i nie chce aby jeszcze bardziej wisiala. Pozdrawiam

Warto połączyc ćwiczenia na siłowni pod okiem trenera.Można skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji i obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do specjalisty do kliniki medycyny estetycznej. Skutecznym zabiegiem na wiotką skórę jest Maximus TriLipo-działa aż na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Rekomendujemy wykonanie 6-ciu zabiegów w odstępach tygodniowych.

Zapraszam na darmową konsultację, podczas której ocenię czy kwalifikuje się Pani do tego zabiegu oraz pokaże efekty działania maximusa.

Pozdrawiam serdecznie.