Jak pozbyć się odstającego brzucha przy 50 kg wagi?

Mam 20 lat, 162 cm wzrostu i 50 kg wagi. Jestem szczupła, mam jedynie odstający brzuch. Co mogę zrobic zeby sie tego pozbyc?Proszę o radę

Należy zacząć od zmiany nawyków żywieniowych na prawidłowe pod względem zarówno jakościowym jak i ilościowym. Praktycznie oznacza to ułożenie prawidłowego do Pani potrzeb jadłospisu . Dodatkowym bodźcem, który ułatwi osiągnięcie oczekiwanej sylwetki powinna być aktywność fizyczna w postaci ćwiczeń siłowych oraz treningu aerobowego.

Witam,
Należałoby rozpocząć od zastanowienia się, czy nie jest to efekt wzdęć i wprowadzić zdrowe odżywianie: najlepiej wprowadzić rozdzielność pokarmowa w 5 posiłkach dziennie o stałych regularnych porach, min.1,5-2 litry płynów na dzień, unikać podjadania między posiłkami i wieczorami - to tak na początek. Oczywiście aby uzyskać tzw. płaski brzuch należy ćwiczyć regularnie i odpowiednio - najlepiej skonsultować się z trenerem na fitness co wolno, a czego nie.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Ledwoń