Jak pozbyć się opalenizny?

Po jakim czasie można całkowicie pozbyć się opalenizny? I czy istnieją pewne sposoby na rozjaśnienie , wybielenie skóry za pomocą kremów, czy mogą one dać długotrwałe i naprawdę zaskakujące efekty?

Dzień dobry,

W warunkach domowych warto 2 razy w tygodniu robić peeling. Można też rozważyć zabieg rozjaśniający na twarz u specjalisty, jednak by dobrać odpowiedni potrzebna jest bezpośrednia konsultacja, na którą zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam