Jak pozbyć się owłosienia pod pachami?

Dzień dobry. Chciałabym pozbyć się owłosienia pod pachami. Czytałam o dwóch metodach trwałego usunięcia włosów: IPL SHR z systemem In Motion oraz laser Light Sheer. Która z nich jest lepsza, bardziej skuteczna i dlaczego? Moim celem jest całkowite pozbycie się włosów pod pachami.

Dzień dobry, odradzam wykonanie zabiegów usuwających owłosienie IPL, zabiegi jeśli dadzą jaki kolwiek efekt to i tak będzie on gorszy od zabiegów laserowych.
Pozdrawiam serdecznie