Jak pozbyć się pieczenia łopatki?

Dzien dobry, od kilku miesięcy co jakis czas meczy mnie pieczenie prawej łopatki. Dodam ze niecaly rok temu przeszlam laparoskopowe usuniecie woreczka zolciowego z powodu kamieni. Czytalam ze takie pieczenie moze byc zwiazane z kamicaa ale ja juz jestem po zabiegu. Czy to moze miec cos wspolnego ? Jak moge sie pozbyc tego bolu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna podstawowa diagnostyka. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego