Jak pozbyć się problemu z suchą skórą?

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z suchą skórą. Głównie problem utrzymuję się na twarzy - kremy nawilżające dają efekt jedynie krótkotrwały. Wcześniej zmagałam się z problemem suchej skóry głowy - skóra schodziła płatami, obecnie problem samoistnie zniknął. Od kilku dni zaniepokoił mnie stan sutków (brodawek) zaczęły swędzieć, zrobiły się suche i skóra zaczęła schodzić, mam wrażenie że również kolor zmienił się z różowych na lekko fioletowe. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego lub ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć