Jak pozbyć się problemu z zasypianiem?

Od lutego tego roku lecze się na zaburzenia lękowe od połowy marca biorę 2 tabletki aciprex 10mg od połowy lutego brałem tabletkę, mam problem z zasypianiem nie mogę zasnąć biorę apo zolpin. 10mg na spanie i po niej śpię od od 18marca biorę cała tabletkę nie czuje się zmęczony i nie chce mi się spać chodzę na psychoterapię!!! Ostatnio byłem na wizycie u lekarza który powiedział że mam nerwiczke bo mam czerwone policzki, czemu jest utrudnione zasypianie samodzielne i muszę się karmić tabletka? Czy kiedykolwiek sam zasnę i będę zmęczony?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje problemy ze specjalista psychiatrii. Pozdrawiam.