Jak pozbyć się przerw między zębami u syna?

Witam Syn on półtora roku nosi aparat na górnej i dolnej szczęce. Teraz porobiły mu się duże przerwy między zębami (każdym po kolei). Wygląda to okropnie. Przed aparatem nie miał ani jednej przerwy. Lekarka mówi że to przez drobną budowę zębów tak się stało. Ma sobie założyć licówki po zakończeniu leczenia. Co w takim razie mam robić bo syn ma dość już tego. Miało być dobrze A jest o wiele gorzej.

Jest o wiele lepiej z punktu widzenia zdrowia, połykania, oddychania, a także kosmetyki uśmiechu po wykonaniu licówek - szeroki uśmiech jest o wiele ładniejszy niż wąski gdy drobne zęby Pani syna były złączone. Pozdrawiam