Jak pozbyć się skóry z brzucha po ciąży?

proszę mi powiedzieć, czy istnieje jakiś sposób na pozbycie się skóry z brzucha, która została mi po ciąży, nie ma jej dużo ale strasznie mi przeszkadza, może jakiś zabieg? proszę o pomoc!
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Najlepszym sposobem byłoby zastosowanie ćwiczeń modelujących partie brzucha. W tym celu polecam zapoznanie się z poniższym artykułem http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch
Powinny one być realizowane w sposób regularny i systematyczny.
Ponadto pomocne mogą być również masaże i preparaty pielęgnujące, przeznaczone do tego celu.

Witam,
Oczywiście - jest. Do bardzo skutecznych zabiegów należy termolifting Zaffiro. Jest to bardzo bezpieczny, bezbolesny zabieg, który wykonuje się w serii około 6 zabiegów.
Należy jednak wspomnieć, że żaden z tych najskuteczniejszych zabiegów nie należy do najtańszych...z drugiej strony wydanie pieniędzy na nieskuteczne mija się z celem.
Można skorzystać natomiast z systemu ratalnego Medi Raty, które w prosty i szybki sposób pomagają zrefundować koszty.
Zaffiro powoduje skrócenie a w konsekwencji przebudowę włókien podporowych skóry pomagając "zbić" ją do wyjściowych rozmiarów.
Serdecznie pozdrawiam

Do modelowania sylwetki stosuje się specjalistyczne urządzenia, w zależności od tego czy chcemy pozbyć się zbędnej fałdki, nadmiaru skóry, czy rozstępów mamy do wyboru różnego rodzaju zabiegi. W przypadku wiotkości skóry zalecamy zabiegi, które poprzez jej podgrzanie, powodują obkurczenie włókien kolagenowych do ich pierwotnej długości oraz stymulują fibroblasty do wytwarzania nowych. Rewelacyjnie sprawdza się w tej roli urządzenie Zaffiro, dające efekt zagęszczenia i uelastycznienia skóry. Pomocne będą również zabiegi bazujące na radiofrekwencji.