Jak pozbyć się szumów usznych?

Witam od 2 lat juz zmagam sie chyba z szumami usznymi najgorzej w nocy piszczy szumi gwizda juz nie wiem co robic ostatnio znalazlem taki lek jak calominax czy warto sprobowac czy juz tak zostanie cenna leku to ok 300 zl laryngolog badal i nie stwierdzil jakiegos ubytku prosze o pomoc

Dzień Dobry Panu,

Niepokojące Pana symptomy wskazują na objawy nerwicowe, zachęcałabym Pana do osobistej/kontrolnej konsultacji
w Poradni zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu (bez skierowania) lub prywatnie, celem zdiagnozowania symptomów i (ewentualnego) leczenia.

Życzę Panu codziennej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605