Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha przy niedowadze?

Witam! Mam 18lat i przy wzroście 163cm waże 47kg. Tak wiem że mam niedowagę ale to moja normalna waga przy zdrowym odżywianiu i porannych ćwiczeniach. Tylko mam problem. Całe ciało mi się podoba oprócz mojego brzucha. Jest ładnie umięśniony tylko niestety mięśnie pokrywa warstwa tłuszczu którego nie potrafie się pozbyć. Co może być tego powodem i jak się go pozbyć. Dziękuję i pozdrawiam. Adrianna

Witam, myślę że problem jest nie tyle co z tłuszczem co z napięciem skóry. Proszę zgłosić się do kosmetyczki - takie zabiegi jak fale radiowe powinny pomóc.