Jak pozbyć się tłuszczu z ud i brzucha?

Witam! Mam 20 lat, 173 cm wzrostu ważę 65 kg.Bardzo chciałabym schudnąć i pozbyć się tłuszczu z okolic pupy, ud i brzucha... Bardzo proszę o pomoc.
20 LAT ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
W kwestii diety ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, a więc regularność spożywania posiłków, zamiana pieczywa jasnego na pełnoziarniste, unikanie słodyczy i kalorycznych przekąsek, zwiększenie spożycia warzyw i owoców, zamiana tłuszczów zwierzęcych na roślinne i wybór chudych gatunków mięs.
Aby wymodelować określone partie ciała, konieczne są ćwiczenia skupione na pracy mięśni właśnie tych obszarów. Polecam artykuł: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch
pozdrawiam