Jak pozbyć się tych kilogramów?

Mam 12 lat. Mam 169 cm wzrostu. Ważę 85 kg. Wiem, że to jest wielka nadwaga. Bardzo bym chciała schudnąć do wagi 50 kg. Próbowałam wielu sposobów. Nie chcę iść do dietetyka i zażywać żadnych tabletek. Również nie chcę mieszać w to moich rodziców. Proszę o pomoc!

Witam,

Borykasz się z bardzo dużym bagażem dodatkowych kilogramów, z tego też względu wizyta u lekarza i dietetyka jest nieodzowna. Należy koniecznie wyjaśnić przyczyny Twojego problemu. Nie możesz zostać z tym sama. Twoi rodzice powinni zostać zaangażowani w proces zmieniania nawyków żywieniowych. Porozmawiaj z nimi i udajcie się do specjalisty. Niestety nic innego nie jestem w stanie Ci zaproponować. Dla Twojego dobra udaj się na konsultację.

Pozdrawiam