Jak pozbyć się wągrów na nosie?

Witam, mam 15 lat (mężczyzna), od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem, na moim nosie coraz częściej pojawiają się wągry. Pojedynczo 1 wągier na 2-3 tygdnie. Te wągry są duże, twarde i w środku wypełnione wodą. Pojawiają się na boku nosa, dodam, że mam bardzo tłusty nos, używam maści z antybiotykiem, ale ona nic praktycznie nie daje. Proszę o podanie mi jakiś domowych sposobów. Dziękuje z góry.

15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Cera trądzikowa wymaga systematycznej i długotrwałej pielęgnacji. Jeżeli kosmetyki ogólnodostępne przeznaczone dla cery z problemami trądzikowymi nie przyniosły pożądanych efektów, może warto rozpatrzyć wizytę u dermatologa.

Lekarz po zbadaniu pomoże dobrać Panu leczenie.

Na naszej stronie znajdzie Pan wiele przydatnych informacji dotyczących pielęgnacji skóry trądzikowej - http://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-tradzik#12915489740001&250Xwidget-1291548971984; http://portal.abczdrowie.pl/dieta-a-profilaktyka-zmian-skornych-w-tradziku

Pozdrawiam.