Jak pozbyć się wszawicy odzieżowej?

Witam, proszę o pomoc i poradę jak po zbyć się wesz odzieżowych. Mam na myśli głównie postępowanie z pacjentem, co dokładnie powinien przepisać dermatolog do stosowania na skórę po kąpieli aby pozbyć się tego ustrojstwa ze skóry człowieka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest postępowanie przede wszystkim na usunięci wszy z odzieży, i także na skórę. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.