Jak pozbyć się zapalenia na dolnej wardze ust?

Mam zapalenie dolnej wargi ust. Byłam u dwóch dermatologów. Trwa to już ponad 1,5 roku. Na poczatku uzywalam masc ze sterydem plus Decubal. Teraz Protopic plus Decubal. Objawy troche ustapily. Ale usta nadal mrowieja i pierzchna, zwlaszcza jak mam stres. Lekarze twierdza, ze to atopowe, ale ja nie mam AZS. Jestem alergikiem (roztocza,nikiel, plesn, zyto, Alternaria).Co bym mogla jeszcze zrobic? Boje sie, zeby nie zrobil sie rak z tego. Czy to mozliwe? I czy to zapalenie da sie wyleczyc?

Skoro objawy zapalenia czerwieni wargowej zmniejszyły się a objawy dalej Panią niepokoją proszę skonsultować swój problem z psychologiem, może on pomoże rozwiązać problem,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel