Jak pozbyć się zmiany skórnej na kostce?

Witam. Od dłuższego czasu prosiadam takie paskudztwo na kostce z zewnętrznej strony: Prawdopodobnie powstało, gdy zimową porą chodziłem w butach za kostkę. Byłem u dermatologa i przepisał mi CerkoDherm30 do smarowania. Zmiana niby się ciut zmniejszyła, jakby złagodniała, ale do ideału jeszcze droga daleka. Odczucia palpacyjne, to jakby jakaś gulka, czy coś podobnego. Przed stosowaniem zdrapywałem płatki wysuszone z tego miejsca. Niekiedy do krwi. Teraz nie mam się czego chwycić. Co to może być i czy ta maścć jest właściwa? Pozdrawiam.

Niestety na podstawie takiego opisu zmiany nie można postawić prawidłowej diagnozy - trzeba zmianę obejrzeć. Jeżeli nie zniknie po leczeniu miejscowym maścią to można wyciąć i zbadać histologicznie.