Jak pozbyć się znamion na twarzy przypominających ospę?

Witam, Mam dużo blizn bardziej dziur na twarzy np po ospie i strupkach zdrapywanych z dzieciństwa rozszerzonych porach i po opryszczkach.Jak się ich mogę pozbyć? Jakich środków powinnam używać? Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry aby móc jak najlepsze zabiegi dobrać dla Pani problemu skórnego nalezy udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze metody leczenia. Najczęściej sa to zabiegi laserowe lub peelingi medyczne, czasem cosmelan lub dermamelan.