Jak pozbyć się żyłek i pajączków z nóg?

Od dłuższego czasu bolą mnie nogi ,nie mam obrzęków ,ale dużo żyłek na nogach się pojawiło. Myślałam ,że ma żylaki, byłam u lek. miałam u.s.g. i nie mam żylaków .Kupiłam przez internet tab.+ żel Detramax. Proszę mi pomóc jakie lekarstwo może ,to powstrzymać pojawienie się żyłek i pajączków. Dziękuje z góry. Elżbieta

Witam Pani Elżbieto, po konsultacji będzie mógł lekarz ocenić czy można u Pani wykonać zabieg skleroterapii. Dobierze również odpowiednie leki doustne uszczelniające naczynia krwionośne. Pozdrawiam