Jak poznać czy jestem jeszcze dziewicą?

Witam! Miałam kiedyś chłopaka, który chciał spróbować ze mną się kochać. Próbował we mnie wejść, lecz mu chyba się sie udało. I nie wiem czy nadal jestem dziewicą. Owszem było lekkie krwawienie, ale czy to może oznaczać, że błonka została przebita? Nie wiem co robić i jak to poznać? Do ginekologa wstydzę się iść… ;( Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Na Pani pytanie może odpowiedzieć jedynie ginekolog, po zbadaniu przez pochwę. Nie do końca rozumiem jednocześnie, dlaczego to pytanie mogłoby być wstydliwe. Dopiero rozpoczyna Pani współżycie i należy zadawać lekarzowi jak najwięcej pytań - świadczy to o zainteresowaniu własnym ciałem.