Jak poznać, że przeżyłam orgazm?

Mam 13 lat. Masturbuję się masując moją łechtaczkę - odczuwam wtedy wiele przyjemności. Jak mogę się czuć, jeśli dostaję orgazmu?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Łechtaczka jest bardzo wrażliwa na bodźce seksualne i jej stymulowanie może prowadzić do orgazmu. Myślę, że nie uda Ci się "przeoczyć" faktu, że przeżyłaś orgazm. Jest to bardzo silne doznanie przyjemności, jakiego nie da się osiągnąć innymi metodami, jak tylko poprzez pobudzenie seksualne. Towarzyszą mu skurcze mięśni, m.in. macicy.
Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą i dopiero poznajesz swoje ciało. Kiedy nauczysz się dawać sobie przyjemność i koncentrować się na niej, będziesz gotowa do przeżywania orgazmów.

Pozdrawiam