Jak prawidłowo goi się suchy zębodół?

Jak powinien wygladac prawidłowo gojacy sie suchyzebodol. Mialam 3x plukany i zakladany nipas. Juz nie boli od 1.5tyg. Ale ogolnie juz 4rty tydzien od wyrwania zeba jest a nadal nie zasklepilo sie dziaslo. Nie wiem co tam powinno byc w srodku ja widze jak cos bialego czy to skrzep,bo cos lekarz mowil ze ma sie nowy wytworzyc.

Jeśli suchy zębodół leczy się objawowo jak w Pani przypadku, czyli płukaniem i zakładaniem leku przeciwzapalnego, to gojenie następuje nie poprzez przebudowę skrzepu, którego przecież nie ma. Taki zębodół zarasta nabłonkiem, który wnika od brzegu dziąsła i z czasem wypełnia całą przestrzeń to niestety zajmuje sporo czasu. Jeśli się Pani niepokoi proszę pójść na wizytę kontrolną, aby sprawdzić czy coś się nie dostało do środka np jedzenie . Pozdrawiam