Jak prawidłowo leczyć łojotokowe zapalenie skóry?

Dermatolog zdiagnozowal lojotokowe zapalenie skory i przepisal mi Skinoren i Stieprox. Po dwukrotnym uzyciu Skinorenu od tygodnia nie schodzi mi zaczerwienienie i pogrubienie faktury skory na policzkach i nosie. Po Stieproxie zaczely mi wypadac wlosy, uzylem go tez do zarostu na twarzy i pod tymi wlosami skora jest zaczerwieniona i w paru miejscach powstaly male rany, z ktorych wydziela sie plyn. Czy obajwy moga przejsc same, jesli nie to co powinienem zastosowac? Przez dwa i pol meisaca jestem zagranica, bez dostepu do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne odstawienie leków i Ew wizyta u lekarza pierwszego kontaktu jeśli objawy nie ustąpią