Jak prawidłowo przyjmować te leki na nerwicę?

Witam męczy mnie nerwica dotychczas brałam atarax ale chyba już na mnie nie działa. W dzień brałam persen forte na noc Atarax ale dalej jestem spieta i wszystko mnie boli. Dostałam od lekarza bellergot i moje pytanie czy dalej mam brac na noc Atarax a w dzień bellergot bo lekarz mi powiedział byle nie razem ale to ile musi być przerwy pomiędzy lekami? I czy mogę brać persen i doraźnie bellergot jak już będzie mnie bardzo męczyć? Pozdrawiam

Do konsultacji z lekarzem . Konieczna pełna konsultacja ; Najważniejszy PACJENT! wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Pozdrawiam