Jak prawidłowo założyć pas na przepuklinę pachwinową obustronną?

Witam Jak prawidłowo założyć pas na przepuklinę pachwinową obustronną? Pierwszy zabieg miąłem około 6 lat temu a drugi 1.5 roku temu. Do dzisiaj nic się nie dzieje ale trenuje na siłowni a za jakiś czas wyjeżdżam do Anglii do pracy fizycznej i kilka dni temu dla zabezpieczenia kupiłem taki własnie pas. Mam nadzieje że przynajmniej w jakimś stopniu mnie zabezpieczy. Te peloty muszą bardzo mocno dociskać jamę brzuszną? Pozdrawiam Michał

Witam.
Niestety pas nie chroni w 100% przed nawrotu przepukliny. Przy zakładaniu powinien dosyć szczelnie przylegać do ciała tak, aby stanowić dodatkowe zabezpieczenie ściany brzucha. Pozdrawiam i życzę zdrowia.