Jak prawidłowo zastosować krążek?

Witam! Zapomniałam wyciągnąć swój krążek w środę (miesiączkę powinnam dostać w pt/SB) Wyciągnęłam go dopiero w pt wieczorem I teraz nie wiem czy powinnam włożyć krążek normalnie we wtorek jak zawsze czy zrobić odpowiednią liczbę dni przerwy czyli włożyć go w czwartek?

Lek. Paweł Szadkowski

Jest Pani nadal zabezpieczona przed zajściem w ciążę. Należy usunąć system terapeutyczny dopochwowy na okres jednego tygodnia, a następnie założyć nowy.