Jak prosto i szybko schudnąć 7 kg?

Mam 13 lat, 175 cm i ważę 70 kg. Chcę chudnąć jakieś 7-8 kg. Nie jem regularnie posiłków, podjadam. Bardzo mi zależy na tym aby schudnąć. Może mi ktoś poradzić, co robić, aby schudnąć? Jeśli jakaś dieta, to napiszcie jaka i żeby nie była bardzo skomplikowana. Z góry dziękuję.

Witam!
W wieku 13 lat nie możesz stosować żadnych ekstremalnych diet typu Dukana, gdyż Twój organizm się zmienia, dojrzewasz. Aby schudnąć parę kilogramów musisz zmienić nawyki żywieniowe. Bez regularnego spożywania posiłków nie osiągniesz swojego celu, obniżysz podstawową przemianę materii i efekt jojo będzie gwarantowany. Oto kilka wskazówek, które powinnaś wprowadzić do swojego życia. 1. Zjadaj 5 posiłków dziennie co 3-4 godziny. Posiłkiem jest już baton, jogurt z owocami i kilkoma biszkoptami (3). Śniadanie należy jeść w ciągu 30 minut od wstania z łózka, a kolację na 2 godziny przed snem. Na śniadanie zjadaj serek wiejski z 2 kromkami pieczywa żytniego lub jogurt naturalny z 3 łyżkami musli. Na 2 śniadanie banan + mandarynka + 2 krążki ryżowe. Obiad - pierś z kurczaka lub filet z dorsza pieczony w folii w piekarniku, pół torebki ryżu lub kaszy gryczanej i 200 - 300 g surówki bez majonezu i śmietany. Podwieczorek - budyń przygotowany z 500 ml mleka 2%, polane sokiem wiśniowym lub galaretka owocowa. Kolacja 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego z masłem i 2-4 plasterkami wędliny lub sera żółtego, pomidor, ogórek. Możesz zjeść również surówkę z 1 jabłka i 2 marchewek z 1 łyżką oliwy z oliwek i 2 łyżkami zarodków pszenicznych. W ciągu dnia obowiązkowo wypijaj 2 kubki zielonej herbaty (kupionej na wagę), a przed snem 350ml herbaty pu-erh (kupiona na wagę). Do tego codziennie lub co 2 dzień ćwicz po 30 lub 60 minut. W przeciwnym razie Twoje ciało nie będzie jędrne. Powodzenia!