Jak przebiega operacja i rehabilitacja przepukliny lędźwiowej?

Operacja przepukliny lędzwiowej Witam mam miec za m-c operacje przepukliny lędzwiowej na odcinkach l2 l3 l4 jak to wygląda jak długo trwa rechabilitacja prosze mi podpowiedziec cały cZas mnie boli a niewiem jak to bedzie po operacji a pracuje gdzie czasami trzeba cos przeniesc udzwignąc bardzo prosze o porade

O zakresie zabiegu, dokładnie opowie Panu lekarz, który wykona zabieg.
Trudno mi mówić o technice zabiegu, jeśli go nie planuję.
Wszystko zależy co dokładnie ma być zrobione podczas zabiegu.
Rehabilitacja na pewno będzie potrzebna po zabiegu, co do dźwigania to z pewnością będzie to zabronione przez kilka miesięcy

pozdrawiam