Jak przebiega proces rejestracji w celu wykonania badań krwi?

Właśnie ukończyłem 18 lat i chciałbym wykonać badania krwi.Jak powinienem zaplanować pierwszą wizytę w centrum krwiodawstwa oraz czy spodziewać się powikłanego procesu rejestracji w celu wykonania badań?

Szanowny Panie, badań krwi nie wykonuje się w centrum krwiodawstwa, tam się oddaje krew. Jeśli chce Pan wykonać badania krwi to proszę zgłosić się do laboratorium bądź przychodzi, gdzie ma Pan lekarza pierwszego kontaktu. Nie rozumiem niestety co ma Pan na myśli mówiąc "powikłany proces rejestracji". Pozdrawiam