Jak przedłużyć stosunek seksualny?

Bardzo proszę o poradę jak przedłużyć stosunek z kobietą i jakie środki naturalne użyć by stosunek trwał dłużej i by kobieta była zadowolona proszę o poradę !!!

Witam
Wszystko zależy jeszcze od tego czy problem dotyczy wytrysku przedwczesnego (zaburzenia), czy normalnego stosunku nieobarczonego zaburzeniem. W sytuacji pierwszej zalecałabym wizytę u seksuologa. Droga do zmiany leży po stronie farmakoterapii lub terapii seksualnej pary.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, czy podejrzewa problem wytrysku przedwczesnego czy z jakiś innych powodów ocenia Pan współżycie jako nie do końca satysfakcjonujące, co rozumie Pan przez słowa, że kobieta nie jest zadowolona itp.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji.
Zachęcam do lektury licznych artykułów i książek poradnikowych dot. ludzkiej seksualności i seksu w związku i/ lub osobistą rozmowę z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!