Jak przejść z relanium na hydroksyzynę?

Biore od 5 lat relanium w różnej ilości od 6 do 10tab.dziennie zależy jaki mam dzień pod względem swojej osobowosci bo jestem zbyt nerwowy a rel.mnie wytumiało jak przechodzic powoli na hydrocizinium ktore tak nie uzaleznia.

Witam,

zalecałbym konsultację u psychiatry. Ilość zażywanego relanium jest wg mnie zbyt wysoka, by udało się ją zastąpić hydroksyzyną. Należałby rozważyć inne leki, które moga być stosowane z powodzeniem przy odstawianiu benzodiazpin.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl